Népszerű a Sopron Lady LC karácsonyi kezdeményezése

Egyre többen csatlakoznak a Sopron Lady Lions Club karácsonyi időszakra is meghirdetett "Szépülj-Fogyassz-Vásárolj" kezdeményezéséhez, melynek keretein belül kihelyezett adománygyűjtő dobozkákban gyűjtik az adományokat. Ennek köszönhetően rászoruló családok Karácsonyát teszik egy kicsit szebbé: ízelítő a kezdeményezéshez csatlakozók folyamatosan bővülő listájából.

- Gino cukrászda, mely a grillázsos bécsi almatorta eladásából származó bevétel 50%-át ajánlották fel
- Physio point
- Geoway Sun