Tündérfesztiválon a Sopron Lady Lions Club

Sopron Lady Lions Club is jelen volt a 2022. június 11-12. között megrendezett 15. Tündérfesztiválon Sopronban. A Club tagjai a két napos rendezvényen játékos feladatok segítségével érzékenyítettek, valamint a fesztivál mondanivalójához kapcsolódóan szórakoztattak kicsiket és nagyokat.

A Club állomáshelyére látogató gyerekek méh csápokat illetve színes virágokat készíthettek, amelyeket a park közepén álló virágágyásba tűzhettek.

A fesztivál alatt érkezett adományokból soproni gyermekotthon lakóinak nyári táboroztatását finanszírozzák.